Teknoloji

Samsung, Galaxy S23 serisini ne zaman duyuracağını açıkladı!

Samsung’un en gösterişli telefonlarından birini almak için bekliyorsanız, ne zaman duyurulacağını artık biliyoruz.

Önceki sürüm pencerelerine dayanarak Samsung’un Galaxy S23 serisini 2023’ün ilk birkaç ayı içinde duyuracağını zaten bekliyorduk, ancak şimdi kesin olarak biliyoruz. Samsung, Galaxy S23 modellerini Şubat 2023’te duyuracak.

Bir röportajda, bir Samsung yöneticisi “S23 serisinin Şubat ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilecek olan kendi Unpacked etkinliğimizde gösterileceğini” doğruladı. Ancak yönetici, bu açıklamanın nerede olacağını veya bunun ayın sonunda mı yoksa diğerinde mi olacağını söylemekten kaçındı. Her şey beklediğimiz gibi giderse Samsung, şubat ayında üç yeni model duyuracak ve Galaxy S23 Ultra, serinin en tepesinde yer alacak. Bu modelin diğerlerinin yanı sıra 200 megapiksel kameraya sahip olması beklenirken, Snapdragon 8 Gen 2’nin de olması bekleniyor. Görünüşe göre Samsung , Qualcomm’un hızlı yeni çipinin özel bir versiyonunu da alacak. Eğer öyleyse, bu çip diğer şirketlerin razı olmak zorunda kaldığı çiplerden biraz daha hızlı olacaktır.

Elbette tüm bu sonuçların  bir kaç ay içinde sonuçlanacağını düşünüyoruz ve o zamana kadar da birkaç haberin daha sızmasını bekliyoruz.

Diğer yeni özelliğe gelince; en son haber, Samsung’un iPhone 14’ten bir özellik ödünç alacağı ve gelecek yıldan itibaren cihazlarına uydu iletişimini ekleyeceği yönünde..

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu