Spor

Zlatan Ibrahimovic yeni Asteriks filminde rol alıyor!

Milan forması giyen ünlü İsveçli futbolcu Zlatan Ibrahimovic, Asterix & Obelix: The Middle Kingdom filminde kameraların karşısına geçti.

40 yaşındaki ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic görkemli bir kariyer inşa etti. 1999 yılında kariyerine Malmö takımında başlayan İsveçli yıldız şimdiye kadar Ajax, Juventus, Inter, Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester United ve Los Angeles Galaxy gibi kulüplerde boy gösterdi. Son olarak ünlü isim, 2010’da formasını giyindiği Milan takımına geri döndü.

Kariyeri boyunca 633 maçta forma giyme şansı bulan Ibrahimovic, 404 gole imzasını attı. Tüm zamanların en iyi futbolcuları arasında değerlendirilen isim, son yaptığı hamle ile tüm hayranlarını şaşırtmayı başardı! Tecrübeli yıldızın bir komedi filminde yer aldığı ortaya çıktı. İşte detaylar…

Ibrahimovic, Asterix & Obelix: The Middle Kingdom filminde yer aldı

Zlatan Ibrahimovic’in şimdiye kadar çok sayıda belgesel filmi çekildi. Bu sayede sinema perdelerinde kendine yer bulan efsane futbolcu, şimdi ise ilginç bir atılımda bulunarak kurmaca bir filmde sahne aldı. 2023 yılında vizyoan girecek olan Asterix & Obelix: The Middle Kingdom filminde oyunculuk performansını ortaya koydu.

Guillaume Canet tarafından yönetilen Asterix & Obelix: The Middle Kingdom filminde Zlatan Ibrahimovic, Romalı Caius Antivirus karakterine hayat veriyor. Yukarıda yer alan fragmanda İsveçli yıldızın eğlenceli performansı dikkat çekerken; milyonlarca hayranı filme şimdiden büyük bir sempati duymaya başladı.

Asterix ve Oburiks film serisi şimdiye kadar birçok ünlü sporcuyu konuk oyuncu olarak misafir etti. 2008 yılında Fransız yıldız Zinedine Zidane seride küçük bir performans gösterirken; öte taraftan Tony Parker ve Michael Schumacher gibi sporcular da yine seride kameraların karşısına geçti.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu