Oyun

Sızıntı: EA Games’in Yeni Oyunu, Need for Speed ‘Unbound’ Olacak!

Güçlü bir sızıntıya göre EA Games, yeni yarış oyunu 'Unbound' oyununu piyasaya tanıtmaya hazırlanıyor

Yeni sızıntıya göre oyunun yakın zamanda piyasayla buluşması bekleniyor. EA Games, Need for Speed serisinin son yeni oyunu hakkında henüz bir açıklama veya bilgi geçmiş değil ancak, sızıntılar konusunda kendini kanıtlamış Tom Henderson‘ın yaptığı paylaşım oyun severleri oldukça heyecanlandırdı.

EA’in yeni oyun için düşündüğü isim ‘Unbound‘. Tom, (dayanağını da belirterek) Twitter hasabından, yeni yarış oyununun duyurulma tarihinin 2 hafta içinde gerçekleşebileceğini dahi söyledi ve Need for Speed Unbound oyununun çıkış tarihi olarak da 2 Aralık 2022 tarihini işaret etti.

Kendi üretiği (Codemasters’ı satın aldıktan sonra çıkarttığı) F1 22 ve rakipleri Forza Horizon, Gran Turismo gibi tutulan favori yarış oyunlarıyla baş edip edemeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Need for Speed unbound çıkış tarihi ne?

Bazı eleştirmenlerce, normalde bir oyunun çıkmadan önce (söylentilerini bırakın), tanıtımı bile 1 yıl önceden duyurulurdu. Ama burada böyle bir durum olmadı. O yüzden bu eleştirmenler, Need for Speed Unbount isminin de bu olacağından emin değil.

Need for Speed hakkında kendi görüşüme de yer vermek isterim elbette. EA Games’in NFS serisinden en hoşuma giden yarış oyunu Most Wanted olmuştu. Oyunun kendine çeken hikayesi, sizi saatlerce oyunda kalmanıza yetiyor. Hatta, Need for Speed Most Wanted’ı bitirmek için kazanmam gereken son yarışta 2 saate kadar polisten kaçmaya çalıştığımı hatırlıyorum. Ona rağmen oldukça çekici ve keyifli bir oyundu diyebilirim.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu