Oyun

PlayStation Stars piyasaya çıktı! İşte özellikleri

PlayStation Stars bugün itibarıyla kullanıma sunulmaya başlandı. İşte oyuncuların ilgisini çekecek yeni hizmetin tüm detayları...

PlayStation Stars geçtiğimiz aylarda Sony tarafından resmen duyurulmuştu. PlayStation kullanıcıları için yeni bir sadakat programı olarak lanse edilen bu yenilik, oyuncuların belirli kupalar almak; aynı zamanda yalnızca konsollarında oynamak ve PS cüzdan fonları gibi ögeler için harcayacakları puanlar kazanmak gibi çeşitli görevleri tamamlama hakkına sahip olabilecek. Bugün itibarıyla Japonya pazarına kullanıma sunulan bu özellik, çok yakında ülkemizde de aktif hale gelecek.

PlayStation Stars yakında Avrupa’da çıkış yapacak

Başta Japonya olmak üzere bugün Asya pazarında kullanıma sunulmaya başlanan PS Stars, Kuzey ve Güney Amerika’da ise 5 Ekim’de kullanılabilir olacak. Bu yeniliğin Avrupa ve Avustralya’ya geleceği tarih ise 13 Ekim olarak belirtildi.

PlayStation Stars yakında Avrupa'da çıkış yapacak

PlayStation Stars hizmeti aktif PS Plus aboneliği gerektirmeyecek ve başka herhangi bir ek ücret içermeyecek. Yalnızca programın hizmet şartlarını kabul eden kullanıcılar, söz konusu hizmetin tam deneyimine iOS ve Android’deki PlayStation uygulaması aracılığıyla erişim sağlayabilecek. Siz de hemen bu programa kayıt olmak için PS’nin resmi internet sitesini ziyaret edip üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çok sayıda avantaja ev sahipliği yapacak olan PlayStation Stars, sadakat puanları ve dijital koleksiyonları bünyesinde taşıyacak. Oyuncular bu hizmetteki aktiviteleri tamamlayarak çeşitli şekillerde ödüllendirilecek. Aynı zamanda Sony tarafından açıklanan bilgilere göre bu program, çok yakında konsol cihazları için de genişletilecek. Ancak şimdilik bunun için net bir tarih verilmedi. Yıl sonuna kadar bu genişletmenin gerçekleşmesi bekleniyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu