Oyun

GTA 6: 90 Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Daha önce Uber firmasını da hekleyen bilgisayar korsanı, GTA 6 görüntü ve videolarını internete sızdırdı

GTA tutkunlarını heyecanlandıran olağan dışı bir gelişme yaşandı! GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen görüntüler ve videolar internete sızdırıldı. Sızıntıyla ilgili Geliştirici Rockstar Games cephesinden henüz bir ses çıkmazken, sızdırılan görüntü ve videoların sahte olma ihtimalinin düşük olduğu düşünülüyor. Videolarda 2 ana karakterden birinin kadın olacağı görülüyor. Ayrıca, oyunun Vice City‘de geçeceği sızan görüntü ve videolardan rahatlıkla belli oluyor.

Daha önce Uber‘i de heklediği bilinen ve GTAforms‘daki ismi ‘teapotuberhacker’ olan kullanıcı bu seferde GTA 6 oynanış videolarından 90 tanesini sızdırdı. Hacker bununla da kalmadı, projeye ait kaynak kodunun da 10.000 satırını paylaştı. Hacker, GTAforms’da yaptığı paylaşımda yeni bir düzenleme yaptı ve GTA yetkililerine seslendi. Rackstar veya Take2 çalışanlarının kendisine ulaşmalarını ve pazarlık yapmak istediğini yazdı.

Kısa zamanda sosyal medya platformlarında yayılan görüntü ve video sızıntılarından sonra, geliştirici (Rockstar Games) ve yayıncılardan (Take-Two Interactive) hala ses yok. Ama yakın zamanda bir açıklama yapılacağını düşünüyoruz.

Sızıntının gerçek olduğunu veya sahte olamayacağını düşündüren; videoların içindeki bazı sahnelerin kopyalanmasının çok zor olduğu ve 90 tane videoyu hazırlamak için kimsenin uğraşmayacağı gerçeği!

https://www.youtube.com/watch?v=9GfPx1yAxQ0&t=188s

GTA 6 ne zaman çıkacak diye bekleyenler için, bu sızıntının doyurucu bir tanıtım olduğu kesin. Söz GTA 6’dan açılmışken, çıkış tarihi için netleşmiş bir tarih yok ama beklentilere göre 2024’e kadar çıkmış olacak.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu