Oyun

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Olarak Veriyor

Steam değerleri toplamda 137TL olan iki oyun bu haftaya özel Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilecek.

Epic Games Store tarafından dağıtılan bedava oyun kampanyalarına bu hafta iki oyun daha eklendi. Bugün akşam başlayan yeni ücretsiz oyunlar kategorisine kısa süreliğine Steam’de değeri toplamda 137TL olan iki farklı oyun daha giriş yaptı.

Oyun dünyasında bilen bilir. Özellikle döviz kurunun artmasıyla beraber oyuncuların yeni oyunları deneyimlemesi oldukça güç bir dönemden geçiliyor. Bu durum bir şekilde ara ara değişim gösterebiliyor. Zira Epic Games haftalık ücretsiz oyunları ile oyun kütüphanenizi genişletmeniz mümkün. Bu hafta da bu ücretsiz oyun kampanyasına The Silent Age ile beraber Tunche oyunları eklendi. İşte oyunlarla ilgili bilgiler ve detaylar..

Ücretsiz Oyunların Steam Değeri 137TL!

1972 yılının soğuk savaşlarına oyuncuları alıp götüren The Silent Age oyununun Steam değeri 105TL. Point Click türünün başarılı oyunlarından olan The Silent Age, özellikle görsel grafik anlamında oldukça başarılı ve oyuncusunu gerçek bir savaşı yaşatacak türden. Epic Games tarafından oyun bu hafta ücretsiz edinilebilecek.

epic games bu hafta ücretsiz oyunlar

Epic Games Store tarafından ücretsiz olarak sunulan bir diğer oyun ise Tunche. Oyunun Steam değeri 32TL olmasına rağmen çoklu oyuncu modları da olan bu oyunda birbirinden farklı 5 ana karakter yer alıyor.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Nasıl Alınıyor?

  1. Öncelikle tarayıcı veya istemci üzerinden Epic Games Store‘a giriş yapın.
  2. Anasayfa üzerindeki “Ücretsiz Oyunlar” bölümüne girin.
  3. Bu alanda “Tunche” veya “The Silent Age” oyunlarına tıklayın.
  4. Açılacak sayfada “Yükle” linkine tıkladıktan sonra “Sipariş Ver” diyerek oyunu kütüphanenize ekleyin.

Epic Games Store üzerinden bugün 18:00’de başlayan ücretsiz oyun imkanı 6 Nisan Perşembe akşamı saat 18:00’e kadar devam edecek. Bu tarihler arasında oyunu kütüphanenize eklediğinizde daha sonradan da oyunun tam sahibi olmuş olacaksınız. Bu fırsatı oyuncuların kaçırmaması tavsiye edilir. Ücretsiz oyunlar ile oyuncular çok daha mutlu.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu