Oyun

Call of Duty: Warzone 2.0 Çıkış Tarihi ve Fiyatı!

Muhteşem hazırlanmış bir harita üzerinde savaşırken, Warzone 2.0 ve Warfare 2 oyunları arasında geçiş yapabileceksiniz.

Infinity Ward’ın geliştirdiği çok oyunculu Call of Duty: Warzone 2.0 oyununun çıkış tarihinin duyurulduğu etkinlikte, yeni çıkacak oyunla ilgili detaylara da yer verildi. Call of Duty: Warzone 2.0 ve Modern Warfare 2 tanıtım fragmanını sayfa sonunda bulabilirsiniz. Tanıtımı yapılan 2 oyun arasında oynarken geçiş yapabilme sahnesi ise resmen nefesleri kesti diyebiliriz.

2020 yılından beri geliştirilmekte olan haritasının muhteşem doğasında oynanacak mücadelelerde, daha fazla heyecan için, oyun sizi karşı tarafın oyuncularıyla karşı karşıya gelmenize zorlayacak. Oyunda öldürülen oyuncuların da başka bir alanda tekrar canlanabilmek için mücadelesine şahit olacaksınız.

Call of Duty: Warzone 2.0 Ne Zaman çıkacak?

Kusursuz bir savaş Oyun; Activision’un resmi olarak doğrulamasıyla; PC’ye 16 Kasım 2022’de, Mobile’e 2023’te gelecek. Call of Duty: Next etkinliğinde Activision, Call of Duty: Warzone 2.0’ın yanında Modern Warfare 2’nin de tanıtımı fragmanla duyurdu. Çok oyunculu modların gösterildiği etkinlik oldukça ilgi gördü.

Call of Duty: Warzone 2.0 Fiyatı

Warfare II Season One oyununun devam oyunu olarak, herkes tarafından ücretsiz olarak oynanabilecek. Call of Duty serisinin en iyi savaş oyunu olacağı beklentileri ağırlık kazanmış durumda.

Call of Duty: Warzone 2.0; Xbox One, Xbox Series X, PC, PS4 ve PS5 için geliştirilen çoklu savaş oyunu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu