Magazin

Willem Dafoe, Spider-Man’e Green Goblin olarak geri dönmek istiyor

Ünlü oyuncu Willem Dafoe, yeni bir Örümcek Adam filminde tekrar Green Goblin'i canlandırmak istediğini belirtti.

Willem Dafoe’nun kariyerindeki en dikkate değer rollerden biri, Tobey Maguire’ın oynadığı ve Sam Raimi’nin yönettiği Spider-Man (2002) filmindeki Norman Osborne/Green Goblin rolü olarak biliniyor. Oyuncu, Spider-Man: No Return Home (2021) filmindeki karaktere geri döndü ve yıldız aktör Marvel kötü adamını bir kez daha oynayacağını açıkladı.

Inverse ile yaptığı röportajda Willem Dafoe, Green Goblin rolünü başka bir Spider-Man filminde yeniden canlandırma olasılığına açık olduğunu itiraf etti. “Her şey yolundaysa bunu isterim. Demek istediğim, bu harika bir rol. İki kez de ikili rol olması hoşuma gitti. Yirmi yıl önce ve oldukça yakın zamanlarda, her ikisi de çok farklı deneyimlerdi, ama ben ikisiyle de çok eğlendim.”

Marvel Sinematografik Evrenini takip edenler, seri tarafından keşfedilmeye devam eden çoklu evren nedeniyle Willem Dafoe’nun Green Goblin olarak geri dönmesinin imkansız olmadığını biliyor. Onu tekrar kötü karakteri oynarken görecek miyiz? Marvel Studios patronu Kevin Feige, Spider-Man 4’ün yazıldığını ve Tom Holland’ın MCU’daki yeni bir karakter üçlemesi için geri dönmesi gerektiğini doğruladı.

İlk Spider-Man serisinden yıllar sonra Willem Dafoe, Spider-Man: No Return Home (2021) filminde Tom Holland ile MCU’da, Green Goblin’in çoklu evren aracılığıyla Doctor Octopus (Alfred Molina) gibi önceki filmlerden diğer kötü adamlarla birlikte dönüşüyle ​​karşımıza çıktı. Electro (Jamie Foxx), Andrew Garfield ve Tobey Maguire gibi yıldızlar da bu filmde yeniden seyircisiyle buluşan isimler arasındaydı.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu