Magazin

Tom Cruise’un kızını 10 yıldır görmediği ortaya çıktı!

Hollywood'un efsane yıldızlarından biri olan Tom Cruise, Katie Holmes'tan olan küçük kızını 10 yıldır görmüyor!

İngiliz Daily Mail gazetesinden alınan bilgiye göre ünlü oyuncu Tom Cruise, aktris Katie Holmes ile birlikte olduğu 16 yaşındaki en küçük kızı Suri Cruise’u 10 yıldır görmüyor. Kaynaktan gelen bilgiler doğrultusunda, Top Gun ve Mission Impossible serisinin yıldızının Suri’nin hayatındaki tek katılımı maddi olarak belirtiliyor. Cruise küçük kızı için yılda 400 bin ABD Doları (yaklaşık 7 milyon 618 bin TL) kadar para ödüyor.

İçeriden bir kaynak, “Suri artık babasını tanımıyor ve on yıldır onunla vakit geçirmedi. Filmlerini izlemeye gitmiyor ve onun hayatına katılmıyor” dedi.

Önümüzdeki ay 17 yaşına girecek olan Suri, şimdiden bazı üniversite başvurularını göndermeye başladı ve New York’taki Fordham Üniversitesi’nde moda okumaya yöneliyor. Kuzey Amerika basınına göre Suri’nin okulunun aylık ücretini Tom Cruise ödeyecek. Ancak kız, okula gideceği yeri seçme konusunda sadece annesinden yardım alacak.

Bir kaynak, “Suri her yerdeki okullara başvuruyor. Katie, birbirlerine yakın olabilmeleri için onun New York’ta kalmasını gerçekten istiyor” dedi. “Katie onunla gurur duyuyor ama aynı zamanda aşırı korumacı.”

Holmes ve Cruise, aktrisin boşanma davası açmasının ardından 2012 yılında yollarını ayırdı. O zamanki basına göre Katie, Suri’nin Tom Cruise’un da parçası olduğu tartışmalı din olan Scientology’de büyümesini istemiyordu.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu