Magazin

The Watcher (Gözcü) dizisi Netflix’te izlenme rekoru kırıyor!

Netflix platformunun yeni dizisi The Watcher (Gözcü) henüz bir haftadan kısa süre içinde izlenme rekorları kırmaya başladı!

Ünlü yönetmen, senarist ve yapımcı Ryan Murphy geçtiğimiz ay Dahmer dizisi ile Netflix platformuna damgasını vurmuştu. Suç temalı biyografik dizi kısa sürede içinde tüm zamanların en çok izlenen dizileri arasında yerini aldı. Dahmer’ın etkisi halen daha medya dünyasını çalkalamaya devam ederken, Murphy bu kez The Watcher (Gözcü) ile hayranlarını bir kez daha şaşırtmayı başardı!

13 Ekim tarihinde izleyicilerin karşısına çıkan The Watcher dizisi büyük beğeni ile bir haftadan kısa süre içinde milyonlarca izleyiciye ulaştı. Neredeyse tüm dünyada Netflix’in Top 10 listesinde ilk basamakta kendine yer bulan bu yapım, anlaşılan o ki Dahmer’da yakalanan başarıyı bir adım daha öteye taşıyacak.

The Watcher (Gözcü) oyuncuları ve konusu

Reeves Wiedeman’ın The Haunting of a Dream House adlı romanından uyarlanan The Watcher dizisi Ryan Murphy ve Ian Brennan ortaklığının son meyvesi olarak karşımıza çıktı. Toplamda yedi bölümden oluşan dizide Naomi Watts ile Bobby Cannavale başrol koltuğunda oturuyor. Yardımcı rollerde ise Isabel Gravitt, Luke David Blumm, Jennifer Coolidge, Margo Martindale, Richard Kind, Mia Farrow ve Terry Kinney gibi yıldızlar yer alıyor.

Her bölümü yaklaşık 45 ila 50 dakika uzunluğundaki The Watcher korku, gerilim ve gizem türlerini başarıyla harmanlıyor. New Jersey’deki hayallerindeki eve taşındıktan sonra The Vigilante takma adıyla imzalanan tehdit mektupları almaya başlayan bir çift ve iki çocuğunun etkileyici hikayesi dizide konu ediliyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu