Magazin

Sylvester Stallone ve Jennifer Flavin çiftinden sevindiren haber!

Jennifer Flavin geçen ay Sylvester Stallone'ye boşanma davası açmıştı. Bugün Flavin davayı geri çekti ve çiftin barıştığı duyuruldu!

Rocky ve Rambo film serileri ile geniş kitlelere hitap etmeyi başaran 76 yaşındaki ünlü oyuncu Sylvester Stallone, geçtiğimiz ay flaş bir haber ile gündeme gelmişti. Başarılı aktörün 1997 yılında evlendiği Jennifer Flavin, Stallone’ye boşanma davası açmış ve yollarını ayırmaya karar vermişti.

“25 yıllık evliliğin ardından kocam Sylvester Stallone’a boşanma davası açtığımı duyurmaktan çok üzgünüm. Artık evli olmayacak olsak da, paylaştığımız 30 yılı aşkın ilişkiye her zaman değer vereceğim,” sözleri ile 19 Ağustos 2022 tarihinde boşanma davası açtığını duyuran Jennifer Flavin, bugün sürpriz bir haberle gündeme geldi! Flavin, bir ay evvel açtığı davayı geri çektiğini, Stallone’ye bir şans daha vermek istediğini kamuoyu ile paylaşarak hayranlarını mutlu etti. İşte detaylar…

Jennifer Flavin, Sylvester Stallone için bir şans daha verdi

Jennifer Flavin, Sylvester Stallone için bir şans daha verdi

Sylvester Stallone’nin menajeri tarafından yapılan basın açıklamasına göre ünlü aktör ve Jennifer Flavin yeniden aynı evde yaşamaya karar verdiler. Ünlü çift konuşup anlaştı ve farklılıklarını çözmeye odaklandı. İkisinin de şu anda son derece mutlu olduğu aktarıldı.

Jennifer Flavin ve Sylvester Stallone çifti son dönemlerde ilginç haberlerle gündeme geliyordu. Stallone’nin yıllar evvel omzuna, eşinin yüzünü içeren bir dövme yaptığı biliniyordu. Fakat geçtiğimiz aylarda paylaşılan bir sosyal medya gönderisinde, efsane aktörün o dövmeyi köpeğinin fotoğrafını içeren bir dövmeyle kapattığı gözlerden kaçmadı. Bu olay o dönem çiftin aralarının açıldığı dedikodularını başlatmıştı. Ancak anlaşılan o ki ikili yeniden masaya oturdu ve çözüm odaklı düşünmeye karar verdi.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu