Magazin

Reha Muhtar’dan Kızını Dövdüğü İddialarına Yanıt!

Deniz Uğur eşi Reha Muhtarı, 13 yaşındaki kızları minayı dövdüğü iddiasıyla mahkemeye vermişti

90’lı yılların ünlü televizyon spikeri Raha Muhtar, 13 yaşındaki kızını dövdüğü iddialarıyla gündem oldu. Bu durum üzerine, Deniz Uğur eşi Reha Muhtar hakkında şikayetçi olmuş ve tarafların ifadeleri alınmıştı. Uğur, ifadesinde Muhtar’ın kızını dövdüğünü ve şiddet uyguladığını söyledi.

Şiddet ve darp iddialarına (kızının ifadesiyle) sosyal medya üzerinden cevap vererek, bunun doğru olmadığını ve mahkemeden daha fazla para alabilmek için bu yola başvurduklarını iddia etti. Reha Muhtar’ın Deniz Uğur ile evliliğinden doğan ikiz çocuklarından Mina‘nın ifadesini paylaşan Reha Muhtar, kızının; “Diğer ifadeyi babam benim değerimi bilsin diye öyle verdim. Tartışsak da ben hep babamın yanında kalmak istiyorum. Babamdan şikayetçi olduğumu bir anlık sinirle söyledim. Babamdan kesinlikle fiziksel şiddet görmemekteyim” dediğini söyledi.

Deniz Uğur ise; “Mina babası Reha’nın önceki cuma günü çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok kötü dövdü’ diyerek önceki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Zaten Mina babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana vücudundaki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm” ifadelerini kullandı.

Deniz Uğur ise Reha Muhtar’ın algı oluşturmaya çalıştığını söyledi ve kızının kendisine attığı mesajı paylaştı. Gelen mesajda “bu adamla yaşamak istemiyorum” ifadesi dikkat çekti.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu