Magazin

Netflix açıkladı! Rick and Morty 6. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Rick and Morty 6. sezon yeni bölümleri yakında Netflix platformuna gelecek. O tarih belli oldu!

Rick and Morty yeni sezonu ile kısa bir süre önce seyircilerin karşısına çıktı. Macera ve bilim kurgu temalarını komedi türü ile harmanlayan popüler yetişkin animasyonu dizisi, kısa bir süre önce altıncı sezonunu yayınladı. Şu anda ABD’de Adult Swim kanalında seyircisiyle buluşan yapım, ülkemizde ise Netflix platformunda hayranlarıyla bir araya geliyor.

Rick and Morty 6. sezonu geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başladı. Fakat ne yazık ki Türkiye’de beklenen yeni sezon henüz legal kanallardan seyircisiyle buluşma imkanı elde edemedi. Dizinin yayın haklarını elinde taşıyan Netflix’in merak uyandıran yeni bölümleri ne zaman yayınlayacağı belirsizliğini koruyordu. Fakat şirket bugün nihayet konuya ilişkin beklenen açıklamayı yaptı. İşte detaylar…

Netflix, Rick and Morty 6. sezon yayın tarihini duyurdu

Netflix, Rick and Morty 6. sezon yayın tarihini duyurdu

Netflix platformu normal şartlarda Rick and Morty 6. sezon yeni bölümleri ile 5 Eylül tarihinde abonelerinin karşısına çıkacaktı. Fakat ne yazık ki son bölümler platforma halen daha eklenmedi.

Bugün Netflix’in resmi Instagram hesabı üzerinden merak edilen bir soru nihayet yanıt buldu. Bir kullanıcı, platformun hesabından yapılan bir paylaşımın altına “Rick and Morty 6. sezon saat kaçta gelecek?” sorusunu yöneltti. Netflix Türkiye ekibinin bu soruya yanıtı ise şu şekilde oldu: “Keşke portal açıp hemen getirebilsem. Ama Rick and Morty 6. sezon 1 Aralık’ta gelecek.

Netflix, Rick and Morty’nin yeni sezonu sona erdiği zaman tüm bölümleri kütüphanesine yüklemiş olacak. Kullanıcılar bu duruma tepki gösterse de bu can sıkıcı durumun sebebi maalesef bilinmiyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu