Magazin

Kara Tahta’nın Irmak’ı Miray Daner’den flaş ayrılık kararı!

Ünlü oyuncu Miray Daner ayrılık kararı ile hayranlarını oldukça şaşırttı. Daner'in yerini alacak isim belli oldu.

23 yaşındaki genç ve yetenekli oyuncu Miray Daner son dönemlerde adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin kuzeni olarak da bilinen Daner, şimdiye kadar 1 Kadın 1 Erkek, Bez Bebek, Papatyam, Zil Çalınca, Merhaba Hayat, Medcezir, Vatanım Sensin, Bir Litre Gözyaşı, Hakan: Muhafız, Saygı, Kuş Uçuşu ve son olarak da Kara Tahta gibi popüler dizilerde kendine yer buldu. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan tecrübeli aktris, aldığı son kararla herkesi şaşırttı! İşte ayrıntılar…

Miray Daner tiyatro oyunundan ayrıldı!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre ünlü oyuncu Miray Daner yakın bir zaman içerisinde bir tiyatro oyununda rol alacağını açıklamıştı. Daner’in Craft Tiyatro imzası ile İbrahim Çiçek tarafından sahneye çıkarılacak oyunda rol üstleneceği konuşuluyordu. Ancak ortaya çıkan son gelişmelere göre başarılı oyuncu, Ozan Dolunay ile birlikte oynayacağı rolden ayrılmaya karar verdi.

Miray Daner tiyatro oyunundan ayrıldı!

Reklam yüzü olduğu cilt bakım markasının tanıtım etkinliğinde basının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Miray Daner, rol alacağı tiyatro oyunu ile ilgili gelen sorulara herhangi bir cevap vermemesi ile de söz konusu iddiaları güçlendirdi. Sahnede Daner’in yerini alacak oyuncunun ise Alara Turan olduğu söyleniyor. Fakat şu anda bu ayrılık kararının sebebine ilişkin herhangi bir detay bilinmemekte.

Miray Daner çok yakında Kuş Uçuşu 2. sezonu ile Netflix Türkiye platformunda seyircisiyle buluşacak. Öte yandan Daner, Zeki Demirkubuz’un çektiği Hayat filmi ile beyaz perdede boy gösterecek.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu