Magazin

Joker 2’nin çekimleri sona erdi! Yeni fotoğraflar geldi

Merakla beklenen Joker 2 filmi için geri sayım başladı. Lady Gaga'nın kadroya dahil olduğu filmin çekimleri sona erdi.

Ünlü film yapımcısı Todd Phillips, 2019 yılında çıkan Joker filminin devam filminin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Yönetmen bugün Instagram hesabını kullanarak Joker: Folie à Deux’un çekim aşamasının bittiğini açıkladı ve Lady Gaga ile Joaquin Phoenix’in giyindiği yıldızların yeni görüntülerini paylaşma fırsatı buldu.

Joker 2 filmi için post prodüksiyon aşamasına geçildiğini açıklayan yönetmen Todd Phillips, mevcut süreçle alakalı şunları kaydetti: “Bu ikisine (ve tüm oyuncu kadrosuna) ve film endüstrisinin sunduğu en iyi ekibe teşekkür ederim. Tepeden tırnağa… Şu anda bir mağarada (kurgu odası) saklanacağım ve hepsini bir araya getireceğim.”

2019 yapımı Joker’deki başrolüyle En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazanan Joaquin Phoenix, akıl sağlığı sorunlarıyla uğraşan gelecek vadeden bir komedyen olan Arthur Fleck rolüne yeniden hayat veriyor. Lady Gaga, geçen ay bir açık hava sahnesinin çekimleri sırasında yıldızın çekilen fotoğraflarıyla doğrulanan Harley Quinn’i oynayacak.

Merakla beklenen DC Comics uyarlaması Joker: Folie à Deux, Ekim 2024’te vizyona girecek.

Joker 2 (Joker: Folie à Deux), yönetmenliğini Todd Phillips’in yaptığı bir Amerikan psikolojik gerilim filmidir. Film, DC Comics karakteri Joker’in orijin hikayesini anlatmaktadır. Başrolde Joaquin Phoenix’in yer aldığı film, Gotham City’de yalnız bir adam olan Arthur Fleck’in çöküşünü anlatır. Film, 1980’lerde geçmektedir ve Arthur, annesiyle birlikte yaşayan ve palyaço olarak çalışan bir adamdır. Arthur, hayatındaki zorluklarla mücadele ederken, kendisini bir dizi olayın ortasında bulur ve sonunda Joker olarak bilinen korkunç bir suçluya dönüşür. Devam filminde ise Joker’in Harley Quinn ile olan aşkı anlatılacaktır.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu