Magazin

John Wick 4 serinin en büyük açılışını yapacak

Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick 4 filmi serinin en büyük sinema açılışına imza atacak.

Şu anda kariyerinde harika bir dönem yaşayan ünlü oyuncu Keanu Reeves, harika bir açılış kaydetmesi gereken John Wick: Chapter 4’te tarih yazmaya hazırlanıyor. İnternet sitesi Deadline’a göre Lionsgate yapımcılığında hayata geçirilen filminin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da 70 milyon dolar hasılat elde etmesi beklenirken, iki ülke dışında 45 milyon dolara yakın bir hasılat elde etmesi bekleniyor.

Ortaya çıkan bu rakamlar, John Wick 4 için tahmini 115 milyon dolarlık bir küresel açılışı temsil ediyor ve bu konuda bir franchise rekoru kıracak. Çok yakında sinema salonlarında boy göstermeye başlayacak olan film, tarihi bir rekora imza atarak adını altın harflerle yazacak.

Başrolde Keanu Reeves’in yer alacağı John Wick 4: Baba Yaga, 23 Mart Perşembe günü sinemalarda olacak. Ana kadroya yeni katılanlar Donnie Yen (The Grandmaster), Hiroyuki Sanada (Mortal Kombat), Shamier Anderson (Accidental Passenger) ve Bill Skarsgard (IT: The Thing) olarak açıklandı. Keanu Reeves’in oynadığı aksiyon serisi, kontrol edilemeyen bir intikam arayışıyla oyunculuğa geri dönen emekli bir suikastçıyı konu alıyor.

Onu kovalayan kana susamış suikastçılarla savaşması gereken John, hayatta kalmak istiyorsa becerilerinin sınırlarını zorlaması gerekecek. John Wick (Keanu Reeves), serinin dördüncü bölümünde şimdiye kadarki en ölümcül düşmanlarıyla yüzleşiyor. Başına düşen bedel giderek artan Wick, New York’tan Paris’e, Osaka’dan Berlin’e kadar yeraltı dünyasının en güçlü insanlarını ararken Yüksek Zirve’ye karşı mücadelesini küresel olarak ele alıyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu