Magazin

İrem Derici’nin konseri iptal edildi! Açıklamasıyla sosyal medyayı salladı

İrem Derici flaş bir açıklamayla gündeme geldi. Derici'nin Elazığ'da yapacağı konseri iptal edildi. Şarkıcıdan konuya ilişkin cevap geldi!

35 yaşındaki başarılı şarkıcı İrem Derici üzücü bir haber ile karşımıza çıktı. Kalbimin Tek Sahibine, Zorun Ne Sevgilim ve Dantel gibi fenomen olan şarkıları ile geniş kitleler tarafından ilgiyle takip edilen sevilen sanatçı, çok yakında vereceği bir konserinin gericiler tarafından iptal edildiğini açıkladı.

Son dönemlerde ülke gündeminde birçok konser iptali haberi ile karşılaşmaya başladık. Bunlardan sonuncusu, İrem Derici’nin başına geldi. 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında Elazığ’da gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali’ne çıkacak olan yıldız sanatçı, ne yazık ki kendisine yönelik baskılar sonucunda etkinlikte sahne alamayacak. İşte detaylar…

İrem Derici: Seni çok seviyorum Elazığ!

İrem Derici: Seni çok seviyorum Elazığ!

Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) İl Başkanı Yasin Kavaklı tarafından hedef alındığı belirtilen İrem Derici’nin Elazığ’da gerçekleştireceği konser iptal edildi. Bunun üzerine sosyal medya hesapları üzerinden açıklama gerçekleştiren Derici, yaptığı paylaşımda 30 Aralık 2021 tarihinde Elazığ’da sahne aldığı bir konserden keyifli anları takipçilerine aktardı. “Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim,” diyen şarkıcı, “Sevenlerimle arama giremezsiniz!” diyerek isyan etti. İşte gündeme yerleşen o ifadeler:

https://twitter.com/iremderici/status/1574847056870514690

“Tarih 30 Aralık 2021, Elazığ konserimiz. Görüyorsunuz izdihamı, sevgi selini! Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim. Bizim her zaman özel bir bağımız oldu.

Ben partiler üstüyüm, ben siyasetler üstüyüm! Ben sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara hitap eder. Sevenlerimle arama giremezsiniz. En kısa zamanda bir şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu da buraya not edin!

Bende renk, dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı olmaz! Ben sadece severim, hem de çok severim!

Seni çok seviyorum Elazığ!”

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu