Magazin

Harry Potter ve Sırlar Odası sinema salonlarına geri dönüyor!

Harry Potter ve Sırlar Odası filmi çok yakında yeniden vizyona girecek. Efsane film, 20. yıl dönümünü kutlayacak!

Harry Potter ve Sırlar Odası filmi 29 Kasım 2022 tarihinde ülkemizde vizyona girdi. Warner Bros. Pictures imzalı fantastik temalı yapım, J. K. Rowling tarafından kaleme alınan aynı adlı romandan beyaz perdeye uyarlandı. Serinin ikinci filmi olma özelliğine de sahip olan bu yapım, Chris Colombus tarafından çekildi ve başrollerini Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson üçlüsü üstlendi.

Harry Potter ve Sırlar Odası bu yıl 20 yaşına giriyor. Kasım ayında film, dünya çapında yeniden gösterime girecek. Özellikle de gençler tarafından ilgiyle takip edilen seri, yıllar sonra sinema perdelerinde yaş gününe özel olarak yeniden hayranlarıyla buluşacak.

Harry Potter ve Sırlar Odası kasım ayında tekrar vizyonda!

Warner Bros. şirketi tarafından açıklanan bilgilere göre Harry Potter ve Sırlar Odası filmi 20. yaşına özel kasım ayının sonunda beyaz perdede boy gösterecek. Dünyanın neredeyse her ülkesinde açılacak olan özel seanslar, serinin hayranlarını nostaljik bir etkinlik ile bir arada buluşturacak.

Harry Potter ve Sırlar Odası kasım ayında tekrar vizyonda!

Harry Potter ve Sırlar Odası konusu itibarıyla Harry’nin Hogwarts’taki ikinci yılına odaklanıyor ve buna okul içinde bir gizem eşlik ediyor. Öğrenciler taşa dönüşmüş bir halde bulunuyor ve bu, Hogwarts’ın geçmişinden gelen bazı sırları açığa çıkarıyor!

Harry, Ron ve Hermione üçlüsünün yolculuğunun gelişimi için temel olan bu film; aynı zamanda Weasley ailesi, Elf Dobby ve de Malfoy ailesini bizlere derinlikli bir şekilde tanıyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu