Magazin

Engin Günaydın başrolde! Andropoz dizisi fragmanı yayınlandı

Andropoz dizisi 1. sezonu ile çok yakında Netflix platformunda olacak. Andropoz'un fragmanı yayınlandı. Konusu ve oyuncuları belli oldu.

Engin Günaydın ve Taylan Biraderler ortaklığı ilk olarak 2008 yılında Vavien filmi ile başladı. Günaydın’ın senaryosunu yazıp başrolünü üstlendiği kara mizah temalı film, izleyici ve eleştirmenlerden büyük ilgi gördü. Seneler sonra ikili, geçtiğimiz yıl Netflix platformu aracılığıyla yeniden bir araya geldi. Berkun Oya’nın senaryosunu yazdığı Azizler filminde Durul & Yağmur Taylan yer alırken; Günaydın’ı ise yine başrol koltuğunda görme şansına sahip olduk.

Netflix Türkiye, Azizler filmi ile elde ettiği başarıdan sonra Taylan Biraderler ve Engin Günaydın’ı tekrardan bir araya getirdi. Bu kez ilk defa birlikte bir dizi projesine imza atan sanatçılar, Andropoz ile çok yakında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Günaydın’ın yazıp Durul ve Yağmur Taylan’ın yönetmenliğini üstlendiği bu yapım, henüz ilk fragmanında bizlere oldukça eğlenceli anlara ev sahipliği yapacağını açık bir şekilde gösteriyor.

Andropoz fragmanı yayınlandı

Durul Taylan ve Yağmur Taylan tarafından yönetilen Andropoz filminden ilk fragman videosu geldi. Netflix Türkiye, heyecanla beklenen yapımın tanıtım klibini resmen yayınladı.

Engin Günaydın, Andropoz dizisinde hem senarist hem de başrol koltuğunda otururken, yıldızlar geçidi oyuncu kadrosunda çok sayıda başarılı isim yer alıyor. Tamer Karadağlı, Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Turgut Tunçalp, Yuliia Sobol, Derya Karadaş, Ergin Torun ve Merih Dilber gibi başarılı isimler etkileyici performanslarını seyircilere gösterdi.

Andropoz fragmanı yayınlandı

Andropoz konusu itibarıyla 50’li yaşlarında bir aile babasının değişimi bir takıntı haline getirmesini ve mutluluğun peşinden gitmeye karar vermesini anlatıyor. Fakat bu karar, aile babasının hayatını tamamen sarsıyor! Andropoz dizisi 7 Ekim tarihinde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu