Magazin

Disney Plus, Gülse Birsel’in yeni filmi Yılbaşı Gecesi’ni duyurdu!

Gülse Birsel tarafından kaleme alınan Yılbaşı Gecesi filmi Disney+ tarafından resmen duyuruldu! İşte filmin konusu ve oyuncuları...

Netflix rakibi Disney Plus platformu başarılı bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ediyor. 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye pazarına giriş yapan dünyaca ünlü dijital streaming servisi, birçok yerli proje için çalışmalarını sürdürüyor. Disney+’ın ilk Türk dizisi Kaçış, platformun lansman gününde izleyicilerle buluşurken; Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger’in başrollerini üstlendiği Dünyayla Benim Aramda dizisiyse kısa bir süre önce kütüphaneye eklendi.

Disney Plus Türkiye ekibi şu anda yoğun bir tempo ile yeni yerli içerikleri için çalışıyor. Bunlardan bir tanesi de Avrupa Yakası dizisinde Aslı karakterine hayat vererek geniş kitlelere hitap etmeyi başaran ve aynı zamanda dizinin senaryosunu da kaleme alan Gülse Birsel imzalı film… Şimdiye kadar bu yapımla alakalı herhangi bir bilgiye ulaşılmazken; nihayet beklenen filmle ilgili önemli bir açıklama geldi! İşte detaylar…

Gülse Birsel, Yılbaşı Gecesi filmi ile yıldız isimleri bir araya getiriyor

Yeni Disney Plus filmi olan Yılbaşı Gecesi iddialı bir şekilde geliyor. 2017 yılında vizyona giren Aile Arasında filminin yazar ve yönetmenini tekrardan bir araya getiren proje; Gülse Birsel imzasıyla kaleme alındı ve Ozan Açıktan tarafından yönetildi. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda ise Gülse Birsel’in yanı sıra Zeynep Güngör, İrem Sak, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Alina Boz, Şebnem Bozoklu, Alican Yücesoy, Ayta Sözeri, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Kubilay Tunçer ve Nazmi Sinan Mıhçı gibi isimler boy gösteriyor.

Gülse Birsel, Yılbaşı Gecesi filmi ile yıldız isimleri bir araya getiriyor

Yılbaşı Gecesi konusu itibarıyla yeni yıla sevdikleriyle birlikte girmek isteyen Didem’in sokağa çıkma yasağı ile karşılaşmasıyla başlıyor. Eşi Ozan, Didem’i mutlu etmek için aynı sitede yaşayan arkadaşlarını bir araya getiriyor. Asla aynı ortamda bulunmaması gereken bir grup insan, sıra dışı bir yılbaşı gecesine imza atıyor.

Yılbaşı Gecesi çıkış tarihi şimdilik resmi olarak açıklanmadı. Fakat tahminlere göre yapım, isminden de yola çıkarak yılbaşı gecesinde seyirci karşısına çıkacak.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu