Magazin

Ünlü oyuncu Burak Deniz, Nilperi Şahinkaya olayı için açıklama yaptı!

Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile alkollü bir şekilde kavgaya tutuşan Burak Deniz, olaylı geceyle ilgili açıklama gerçekleştirdi.

31 yaşındaki ünlü oyuncu Burak Deniz geçtiğimiz hafta flaş bir haberle gündeme geldi. Şimdiye kadar Sultan, Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz, Bizim Hikaye, Maraşlı ve Yarım Kalan Aşklar gibi reyting rekorları kıran diziler ile karşımıza çıkan tecrübeli yıldız, Adana’da bir skandala imza attı.

Netflix platformuna hazırlanan Şahraman dizisi için Adana’da bulunan Burak Deniz, gece alkollü bir şekilde otele giriş yaparak ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi’nin yanına oturdu. Masada taşkınlık çıkardığı söylenen Deniz’in meslektaşına küfürler yağdırarak otelden ayrıldığı söylendi. Bunun üzerine Şahinkaya’nın avukatı, mahkeme işlemlerini başlattıklarını bildiren bir açıklamada bulundu.

Burak Deniz özür diledi!

Burak Deniz özür diledi!

Olayın gerçekleştiği Cuma gününden bu yana sessizliğini koruyan ünlü oyuncu Burak Deniz bugün nihayet açıklamada bulundu. Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi ve Deniz Akıncı’dan özür dileyen tecrübeli aktör, şu açıklamayla karşımıza çıktı:

“Basın ve kamuoyunun bilgisine…

Geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya sebebiyet veren konu ile ilgili açıklamamı bilginize sunarım. Adana Film Festivali nedeniyle bulunduğumuz otelde Nilperi Şahinkaya erkek arkadaşı Emre Yusufi ve arkadaşı Deniz Akıncı ile yaşamış olduğum ve istemediğim şekilde arkadaşlarımı kırmamla sonuçlanan hadise nedeniyle tekrardan çok üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Şakalaşmak isterken dozajının kaçabileceğini düşünmediğim bir gecenin sabahında kendilerinden hemen ve bizzat özür dilemek için gerek menajerim aracılığıyla gerekse de kendim doğrudan iletişime geçmeye çalıştım. Ancak başarılı olamadım. Kamuoyu nezdinde yaşanan bu talihsiz olaydan ve topluma örnek teşkil etmeyen bu davranışından ötürü Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından, ayrıca o gece olaya tanık olan herkesten teker teker özür diliyor, kamuoyunu böyle bir konuyla meşgul ettiğim için de ne kadar üzgün olduğumu tekrar belirtmek istiyorum. Umarım kırgınlıklar en kısa zamanda son bulur. Saygılarımla Burak Deniz…”

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu