Magazin

Berkun Oya’nın Cici filminden yeni fragman geldi!

Netflix, Berkun Oya'nın yeni filmi Cici için uzun bir fragman videosu paylaştı. Film şimdiden pek çok kişi için büyük heyecan yarattı!

Netflix Türkiye, Cici filmi ile ilgili yeni görüntüler paylaştı. Uzun bir süredir heyecanla beklenen proje için geri sayım başladı! 27 Ekim tarihinde yayınlanacak olan yapım, izleyicilere kaliteli bir seyir deneyimi vaat ediyor. Yıldızlar geçidi oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerinde toplayan proje bu ayın sonlarında platformda izleyici karşısına çıkacak. İşte ayrıntılar…

Cici filmi yeni fragmanı

Geçtiğimiz sene Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisi ile adeta yıla damgasını vuran Bir Başkadır, hem televizyonlarda hem de internette oldukça tartışılmıştı. Bunun üzerine pek çok kişi, dizinin yönetmeni Berkun Oya’nın bir sonraki projesini merak etmeye başladı. Nihayet o gün geldi çattı ve Oya, bu kez bir film ile yine Netflix’te hayranlarıyla buluşmayı bekliyor.

Geçtiğimiz haftalarda Netflix, Cici’nin fragmanı ile karşımıza çıkmış, ancak izleyicilere pek fazla bilgi vermemişti. Akıllarda soru işareti oluşturan yapım için yeni bir fragman daha paylaşıldı ve bu kez karakterler hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi olmaya başladık. İşte o fragman:

Cici filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix, 27 Ekim tarihinde Berkun Oya’nın yeni filmi olan Cici ile karşımıza çıkacak. Cici’nin oyuncu kadrosu Ayça Bingöl, Fatih Artman, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi yıldız isimlerden oluşuyor. Filmde acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin 30 sene sonra eski evlerinde yeniden buluşması konu ediliyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu