Magazin

Bensu Soral hayranlarını uyardı: O dolandırıcılara dikkat!

Ünlü oyuncu Bensu Soral eski hattı ile dolandırıcılık yapan kişilere karşı hayranlarını uyardı! İşte dikkat toplayan o açıklamalar...

31 yaşındaki ünlü oyuncu Bensu Soral, 2012 yılından bu yana etkileyici bir kariyer çizdi. Yol Ayrımı dizisi ile kariyerine başlayan tecrübeli aktris, sonraki yıllarda Vicdan, Boynu Bükükler, Tatlı Küçük Yalancılar, İçerde, Cam Tavanlar ve Tuzak gibi dizilerde rol aldı. Öte taraftan Organize İşler: Sazan Sarmalı ve Mest-i Aşk gibi sinema filmlerinde de kendine yer buldu.

Ablası Hande Soral gibi televizyon sektörünün en yetenekli genç kuşak isimlerinden biri haline gelen Bensu Soral’dan dikkat çekici bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine karşı önemli bir uyarıda bulunan güzel oyuncu, dolandırıcılara karşı hayranlarını ve arkadaşlarını uyardı! İşte o açıklamalar…

Bensu Soral’ın eski hattı dolandırıcıların eline geçti

Yetenekli oyuncu Bensu Soral, Instagram hesabı üzerinden yaptığı hikaye paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. 2018 yılında iptal ettirdiği ve şu anda kesinlikle kullanmadığını ifade ettiği telefon hattı ile birtakım dolandırıcılık eylemlerinin gerçekleştirildiğini dile getirdi.

Bensu Soral'ın eski hattı dolandırıcıların eline geçti

O kişilerin kendi adını kullanarak insanlardan para istediğini söylerken; bu tarz mesajlara itibar edilmemesi gerektiğini ifade etti. Bensu Soral dolandırıcılar ile ilgili hukuki işlemlerin başlatıldığını ekledi.

“Merhabalar, 2018 yılında iptal ettirdiğim ve bir daha hiç alakam olmayan hattımla ilgili bazı dolandırıcılık duyumları alıyorum. 533***88 numaralı eski hattımın yeni sahibi, adımı kullanarak insanlardan para istiyor. Bu bahsettiğim numaradan herhangi bir mesaj alırsanız lütfen itibar etmeyiniz. Yaşanan durumla ilgili hukuki süreç başlatılmıştır. Sevgiler”

 

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu