Magazin

Behzat Ç. dizisinden dolar göndermeli yeni fragman!

BluTV, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi için yeni bir fragman videosu yayınlandı. Fragmandaki dolar göndermesi dikkat çekti!

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi çok yakında BluTV platformunda yayınlanacak. Politiye temalı macera ve aksiyon dizisi Emrah Serbes tarafından kaleme alınan aynı adlı romandan uyarlanacak. Pilli Bebek yine her zamanki gibi besteci koltuğunda otururken; Devrim Yalçın yönetmen, Ercan Uğur ise dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Ortaks Yapım tarafından hazırlanan Behzat Ç. yeni bölümleri ile çok yakında seyirci karşısına çıkacak. Dizinin her bölümü 40 ila 45 dakika uzunluğunda olacak. Behzat ve ekibinin Ankara’da işlenen bir dizi cinayeti çözmeye çalışma maceralarını anlatacak olan yapım; Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç gibi başarı oyuncuları bir araya getirecek. Öte taraftan Evliya Aykan, Gökçe Eyüboğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Burak Dakak, Esra Ronabar, Özge Yağız ve Derin Beşikçioğlu yeni sezonda kadroya dahil olacak.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi yeni fragmanı ile karşımızda!

Behzat Ç. yeni sezonu için geri sayım başladı! Sevilen dizi, dolar göndermeli fragmanıyla dikkatleri üzerinde topladı. Dizinin iki popüler karakteri olan Hayalet ve Akbaba’nın yemek yediği sahnede yaşanan hesap ödeme muhabbeti, izleyicilere kahkahalar attırdı.

Kısa bir süre önce Behzat Ç.’nin bir başka fragmanında ise yüksek enflasyon üzerine çarpıcı bir göndermede bulunulmuştu. Dizinin gündemi yakından takip etmesi, hayranları tarafından büyük bir beğeni ile kazandı. Dizinin ne zaman yayına gireceği ise şimdilik ne yazık ki belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu