Gündem

THY’den ‘İnanılmaz Ucuz!’ Erken Rezervasyon Kampanyası Başladı. Bu Fırsat Kaçmaz!

Türk Hava Yolları'nın Sadece İstanbul Havalimanı'na geliş-gidişte geçerli (sınırlı sayıdaki koltuk için) kampanyasının tüm detayları

Bilet Alma Tarihi: 4-5 Ekim 2022

Uçuş Tarihi: 6 Şubat – 9 Nisan 2022

Ücretler: 299,99 TL – 419,99 TL – 449,99 TL

Sınıf: Ekonomi

İç hatlarda geçerli olacak THY’nin yeni kampanya detaylarını ve şartlarını aşağıda bulabilirsiniz. THY (Türk Hava Yolları’nın) duyurduğu kampanyasına, ucuz bilet alma imkanı bulacak vatandaşların fazla rağmet göstermesi bekleniyor.

Oldukça ucuza seyehat edebilme imkanının yakalanacağı bu kampanya detaylarını sizlere duyurmak için yaptığımız araştırmanın sonuçlarını paylaşmaya geçelim isterseniz.

THY Ucuz Bilet Kampanyası başladı. 299,99 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

THY Ucuz Bilet Kampanyası Fiyatı, Tarihi ve Diğer Detayları

Sınırlı sayıda (100.054 koltuk için) sunulan kampanya detaylarını sizler için araştırdık. THY erken rezervasyon kampanyasını sadece ‘iç hatlar’ söz konusu olduğunda kullanabilirsiniz diyelim ve madde madde kampanya hakkında merak edilenlere (THY kampanya tarihi dahil) geçelim.

THY Erken Rezervaasyon Kampanya Fiyatları Ne Kadar?

  • Sadece iç hatlarda geçerli
  • Rezervasyon ve biletleme işleminin aynı anda tamamlanması isteniyor.
  • 4 – 5 ekim tarihleri arasında bilet almanız şart ve bilet uçuş tarihlerinin de 06.02.2023 – 09.04.2023 tarihleri arasında olması gerekiyor.
  • THY ucuz bilet kampanyası bilet fiyatları nedir?
   1. EcoFly ücret sınıfında (herşey dahil): 299,99 TL minimum fiyat olarak belirlenmiş durumda. (İade yok!)
   2. ExtraFly ücret sınıfında (herşey dahil): 419,99 TL 
   3. PrimeFly ücret sınıfında (herşey dahil): 449,99 TL olarak belirlenmiş.
  • Ama, Sabiha Gökçen‘e alacağınız biletlerde geçerli olmayacak. Ayrıca, THY Codeshare seferlerde de geçerli değil. Yani THY ile anlaşmalı olarak başka bir havayolu şirketinden alınan uçuşlarda geçerli olmayacak. Birde, THY’nin yan kuruluşu Anadolujet firmasının uçuşlarında da geçerli değildir.
  • İstanbul Havalimanı’ndan kalkan veya gelen THY uçuşları için geçerlidir. Tek yön kuralı var (aktarmasız- direkt) ve ekonomi sınıfında geçerli.
  • Dahil olmayan hava limanları: Hopa, Kıbrıs Havalimanları hariçtir.
  • İnternet ve Çağrı Merkezindeki (0850 333 0849) fiyatlar bu şekilde ancak, satış ofisleri ve seyehat acentelerinden bilet almak istediğinizde fiyatlar değişebilir bilginiz olsun.
  • Grup rezervasyonları için geçerli değildir.

THY Ekonomi Sınıfı Süper Bilet Kampanyası Detayları

THY’nin kampanya hakkında yaptığı açıklama, ‘Türkiye Bir Başka Güzel! 4-5 Ekim 2022 tarihlerinde tüm yur içi uçuşlarda geçerli erken rezervasyon fırsatından yaralanın, 6 Şubat-9 Nisan 2023 tarihleri arasında 299,99 TL’den başlayan fiyatlar ve Türk Hava Yolları ayrıcalıklaryla uçun.‘ şeklinde.

Bugün başlayan kampanyanın son günü yarın arkadaşlar. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Tüm kampanya detaylarını paylaştık ama resmi sitesinden THY yurt içi uçak bileti kampanyasını incelemek isterseniz burayı ziyaret edebilirsiniz.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu