Gündem

‘LGBT’li Sahte İmam’ Rezaleti!

Fransa'da faaliyetlerini yürüten 'Müslüman LGBT'liler Derneği' isminde bir dernek kuran ve Avrupa'nın "Eşcinsel İmam" diye pazarlamasını yaptığı Dr. Ludovic-Mohamed Zehed isimli şahıs bir festival kapsamında konuşmacı olarak davet edildi.

Sosyal medyadan bu duruma tepki gösteren vatandaşlar Konferansın iptal edilmesini istedi. Tüm bu yaşananlardan sonra, konferans vereceğini duyan sponsorların, (tepki olarak) sponsor olmaktan vazgeçip- geçmeyecekleri ise merak konusu. 7-13 Kasım tarihleri arasında yapılacağı dyurulan festival kapsamında, davet üzerine  konuşmacı olarak katılacak Zehed’in imam değil sadece bir proje olduğunu tahmin etmek elbette zor değil.

Brand week İstanbul‘ festivali kapsamında konferans vereceğini duyan bir çok kişi ve üst düzey yetkili duruma tepki göstermiş ve aracılık eden şahıs ve firmalara tepkilerini dile getirmişti.

Bu resil konferansın iptal edilmesi için kampanyalar da sosyal medyada devam ediyor. Ama devlet olarak da buna müsaade edilmemesini isteyen vatandaşlar veryansın ediyor. Bir taşla iki kuş vurmayı hedefleyenler, hem İslam’a hemde sapkın bir nesil yetiştirilmesine ön ayak olanlara ‘lanet olsun‘ diyen çoğu vatandaşın sesini duyuruyoruz.

Sosyal medya üzerinden, ‘Aile hayatını ve geleceğimiz olan gençlerimizi hedef alan bu sapkın zihniyete ‘Dur’ denmesinin zamanı geldi de geçiyor.’ şeklinde tepkilerini dile getirenlerin sayısı her geçen saat artıyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu