Gündem

Fatih Portakal’ın yeni adresi belli oldu!

FOX TV'nin eski ana haber sunucusu Fatih Portakal, yeni sezonda hangi adreste yer alacağını hayranları ile paylaştı!

54 yaşındaki başarılı gazeteci ve haber spikeri Fatih Portakal geniş kitleler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Uzun bir süre boyunca FOX TV ekranlarında ana haber bülteni sunuculuğunu üstlenen Portakal, bilindiği üzere iki yıl önce sürpriz bir hamle ile televizyonu bırakmış ve sosyal medyaya geçiş yapmıştı. YouTube platformu üzerinden yayınlarına devam eden tecrübeli sunucu, yaz aylarında tatil dönemine girdiği için yayınlarına bir müddet ara verdi.

Fatih Portakal bugün flaş bir açıklama ile hayranlarının karşısına çıktı. Yeni sezonda hangi adreste olacağını açıklayan sevilen gazeteci, bunu kısa bir video ile kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştı. İşte dikkatleri üzerinde toplayan o açıklama…

Fatih Portakal, YouTube’u tercih etti!

Fatih Portakal bugün Twitter’dan yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. “Geleneksel mi digital mi? Kendimin patronu olmak her zaman tercih nedenim. Tabii ki YouTube 3 Ekim, 11:30’u not ediniz, abone olunuz,” açıklamasında bulundu.

Paylaştığı kısa videoda ise Fatih Portakal TV YouTube kanalında artık başka yayıncıların da olacağını, kanalın değişik programlara da ev sahipliği yapacağını belirtti. İşte o sözler:

3 Ekim Pazartesi’den itibaren 11:30’da hafta içi her gün ‘Sözün Özüyle’ sizlerin karşısında olacağım. Türkiye’yi ve dünyayı sizlerle anlamaya ve anlamlandırmaya çalışacağım. Daha özgür bir ortamda paylaşımlar yapacağız. Aynı zamanda benden başka insanlar da olacak ve içerik üretecekler.

İki yıldır geleneksel medyayı tercih edip sosyal medya üzerinden gündemi takip yorumlayan Fatih Portakal, 3 Ekim tarihinde YouTube’da yeniden hayranları karşısına çıkacak.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu