Gündem

F1 şampiyonunun eski eşi uyuşturucu şüphesiyle tutuklandı

Eski Formula 1 şampiyonu Jenson Button'ın eski eşi olan ünlü model Jessica Michibata tutuklandı.

Japan Times gazetesinin haberine göre Formula 1 şampiyonu Jenson Button’ın eski eşi model Jessica Michibata, uyuşturucu bulundurma şüphesiyle Japonya’da tutuklandı.

Bir gümrük memuru, modelin kaldığı otel odasına teslim adresiyle birlikte ülkeye gelen bir paketin içinde sentetik bir uyuşturucu buldu. Ortaya çıkan bilgilere göre o sırada Jessica Michibata’ya şu anki erkek arkadaşı eşlik ediyordu.

Jessica Michibata tutuklandı

İkili, narkotiklere yönelik özel tedbirlere ilişkin yasayı ihlal ettikleri gerekçesiyle tutuklandı. Model tüm bu iddiaları reddetti. Halen Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet etmekte ve çalışmakta olan Jessica’nın kariyeriyle ilgilenen Revive ajansı, yaşananlarla ilgili bir açıklama yaptı:

“Jessica Michibata ile ilgili raporların neden olduğu endişelerden dolayı herkesten özür dileriz ve bilgi topluyoruz. Olay polis tarafından soruşturulduğu için daha fazla ayrıntı vermekten kaçınacağız.”

2014 yılında evlendiler

Jessica Michibata, pilot Jenson Button ile 2008 yılında Tokyo’da bir barda tanıştı. Çift, Aralık 2014’te evlendi ve ertesi yıl ayrıldı. Button şu anda Brittny Ward adlı model ile evli. Çiftin iki çocuğu var.

Jenson Button, 2009’da Brawn GP ile Formula 1 dünya şampiyonu ve 2011’de McLaren ile ikincilik elde etti. 2016 yılında ise emekli oldu.

Efrahim

1998 yılında İzmir'de doğdum. Teknoloji editörlüğü yapıyor ve aynı zamanda illüstrasyon çalışmaları hazırlıyorum.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu