Gündem

Emlak Konut’tan Orta Gelir Grubuna Sosyal Konut Müjdesi!

TOKİ'nin dar gelirli aileler için başlattığı 250 bin sosyal konut projesi başvuruları devam ederken, bir müjde de Emlak Konut'tan geldi

Bakan Murat Kurum’un,”Orta gelir grubu için de konut kampanyası yapılacak. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ekim ayı içerisinde bu kampanyanın detaylarını duyuracağız. Hazine Bakanlığı ile faiz konusunda çalışmamız var, indirimi ve taksidi de çalışıyoruz. Kampanyayı ekim ayı içinde açıklayacağız. Emlak Konut, GYODER, İNDER ve TMB ile görüşüyoruz.” ifadesinin ardından proje detaylarının açıklanmasını bekleyen vatandaşlar heyecanlandı.

Halen devam eden TOKİ 250 bin sosyal konut projesi başvurularına ek olarak Emlak Konut’un da orta gelir grubuna yönelik bu çalışması takdir topladı.

Orta Gelir için düşünülen kampanya detaylarının Ekim ayı içerisinde açıklanacağını söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yapacağı açıklamalar merakla takip ediliyor.

Ahmet

Kendi işinin patronu. Uzun soluklu bir proje kapsamında Kanala Haber Gönder sitesini kurdu. Doğru ve saygılı habercilik anlayışını benimseyen kanalahaber.com'a siz de haber gönderebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu